جمعه ٣٠ فروردين ١٣٩٨
خدمات
کانون ها
نشریات
اوقات شرعی
اخبار > شروع ثبت نام ازدواج دانشجویی
 


  چاپ        ارسال به دوست

شروع ثبت نام ازدواج دانشجویی

تاريخ عقد مجاز جهت ثبت نام اوليه 1395/07/01 تا 1396/10/01 مي باشد.

شرایط و ضوابط ثبت نام:
1.  زمان آغار ثبت نام برای زوج های دانشجو از تاریخ 96/10/1  الی 96/10/30 به مدت 30 روز خواهد بود. طبق برنامه ریزی صورت گرفته، کلیه سفرهای ازدواج دانشجویی در سال 96 انجام خواهد شد.
2.  رابطین محترم می توانند جهت وارد شدن به سایت مراسم ازدواج دانشجویی از طریق نام کاربری و کلمه عبور سال گذشته اقدام نمایند.
3.  آدرس سایت ثبت نام ازدواج دانشجویی ezdevaj.nahad.ir می باشد که شایسته است دفاتر محترم نهاد آدرس های مذکور را در پایگاه اطلاع رسانی دفتر نهاد و دانشگاه مربوطه قرار دهند.
4.  تاریخ عقد مجاز برای ثبت نام از مورخه 95/7/1  الی 96/10/1 می باشد.
5.  جامانده های بیستمین مراسم ازدواج دانشجویی که تاریخ عقد آنها 94/7/1  الی 95/7/1  می باشد، باید توسط دفاتر نهاد از طریق اتوماسیون اداری به مفاد معرفی شوند و در صورت اختصاص سهمیه از طرف ستاد ازدواج دانشجویی از این سفر معنوی استفاده خواهند کرد.
6.  در مواردی که هر دو زوج دانشجو هستند فقط یکی از آنها می توانند به عنوان داوطلب اصلی اقدام به ثبت نام نمایند.
7.  دانشجویان می بایست پس از ثبت نام، مدارک لازم را با توجه به محدودیت زمانی در اسرع وقت جهت تایید به دفتر نهاد دانشگاه یا دفتر استانی مربوطه ارائه نمایند.(لطفا با توجه به اینکه در برخی از دانشگاه ها دفتر نهاد وجود ندارد لازم است، دفاتر استانی ترتیبی اتخاذ نمایند که علاوه بر تسهیل امور ثبت نام دانشجویان این مراکز، بر مراحل تایید نیز نظارت بیشتری داشته باشند)
8.  رابطین محترم بعد از دریافت و تطبیق اصل مدارک، نسبت به تایید ثبت نام دانشجویان اقدام نمایند.    (لطفا با توجه به مشکلات سال های گذشته، در تطبیق مدارک دقت بیشتری صورت پذیرد.)
9.  دفاتر نهاد می بایست حداکثر یک هفته پس از دریافت مدارک هر داوطلب، نسبت به تعیین تکلیف در خصوص تایید یا رد ثبت نام در سایت ازدواج دانشجویی اقدام نمایند.
10.  ویرایش اطلاعات ثبت نام شده توسط خود داوطلب تنها تا قبل از تایید رابط ازدواج امکان پذیر می باشد.
11.  دانشجویانی که به هر دلیلی در تاریخ استانی نتوانسته به سفر اعزام شوند بعد از آن تاریخ، امکان اعزام به صورت انفرادی وجود دارد.
12.  رزرو کاروان در صورتی انجام می شود که تعهدات ایاب و ذهاب از طریق استان مورد پذیرش واقع گردد.
 13.   ضمناً با عنایت به لزوم آموزش مهارت های زندگی برای تحکیم و تعالی زوجین کارگاه های آموزشی ویژه زوجین در سایت ازدواج دانشجویی (www.ezdevaj.org) و مرکز آموزش مجازی (ec.nahad.ir) بارگذاری شده که باید به نحو مطلوبی برای دانشجویان از طریق پیامک و گروه های معارف اسلامی     اطلاع رسانی گردد.

- مهلت ثبت نام تا 30دي ماه 1396 مي باشد.

- جهت اطلاع از آخرين اخبار و اطلاعيه هاي ستاد ازدواج دانشجويي كشور به كانال تلگرامي رسمي
(همسفر تا بهشت) hamsafartabehesht@ مراجعه نمائيد.

شماره هاي تماس ستاد مرکزی (مركز ثبت نام) : 05132284632 - 09156171249

شماره ستاد استان خراسان شمالی :32296996


١٣:٣٨ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٣١٨٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیوندها

وبلاگ هم اندیشی اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان شمالی