شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
خدمات
کانون ها
نشریات
اوقات شرعی
مقالات
 

حقوق دانشجوئی / پاورپوینت
آگاهی دانشجویان از قوانین و مقرراتی که بر اساس آنها می‌توانند حقوق خود را مطالبه کنند، جز لاینفکی از حیات دانشگاههاست. در واقع آنگاه که حقوق و مطالبات آموزشی، علمی، فرهنگی، سیاسی و... دانشجویان به صورت شفاف بیان شوند می توان فرهنگ قانون مداری و احترام متقابل را در سطح دانشگاه پیگیری نمود.
 ١٣٩٤/٠٨/١٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند‬‬
این اینفوگرافیک، به مرور برخی از اقدامات آمریکا علیه انقلاب اسلامی پرداخته است که نه تنها به هدفش نرسیده بلکه نتیجه آن پیشرفتی است که برای ملت ایران حاصل شده است.این اقدامات برگرفته از بیانات حضرت آیت الله خامنه‌ای در ۲۸ سال گذشته است
 ١٣٩٣/٠٦/١٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ابوالفضل والایی/
نقش منطقه‌ای انقلاب اسلامی در احیای هویت جهان اسلام
انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان یک گفتمان توانست، با تمسک به هویت اسلامی و احیای آن در میان رقبا و جریان‌های مختلف، پیروز شود. این انقلاب به دلیل جذابیت در شعارها، اهداف، روش‌ها، محتوا و نتایج حرکت‌ها و سابقه‌ی مشترک دینی و تاریخی و شرایط محیطی منطقه‌ای، پدیده‌ای اثرگذار در جهان اسلام بوده است.
 ١٣٩٣/٠٢/٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سوریه، اوکراین؛ افول هژمون و تغییر نظام تک قطبی به سیستم چند قطبی
اگر جنگ جهانی دوم نظام بین‌الملل را به سیستم دوقطبی تبدیل کرد و فروپاشی شوروی نظام دو قطبی را به نظام تک قطبی بدل کرد، اکنون بحران سوریه و بحران اوکراین آغازی بر تغییر نظام تک قطبی به نظام چند قطبی هستند.
 ١٣٩٣/٠٢/٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
پیوندها

وبلاگ هم اندیشی اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان شمالی